Jak bude probíhat naše spolupráce?

Navázání kontaktu

Přes www.vmvrty.cz mě můžete oslovit online poptávkou nebo přes info@vmvrty.cz mi můžete poslat email s požadavky Vaší poptávky na jádrové vrtání. Samozřejmě mě můžete kontaktovat na čísle +420731313896 a vše vyřídíme telefonicky.

Je dobré, dát mi co nejvíce informací, tzn. kolik prostupů budeme dělat a jaký průměr budete potřebovat, je-li zajištěn přísun vody a elektřiny a informace o místu realizace, např. zda je v bezprostřední blízkosti automobilem.


Zpětná vazba

Po obdržení Vaší poptávky Vám vypracuji cenovou nabídku dle Vašich požadavků. Pokud mi z poptávky nebude něco jasné, nebo bych potřeboval více informací, dotázal bych se telefonicky nebo emailem a doplnil si, co by mě ještě k jádrovému vrtání zajímalo.


Potvrzení nabídky

Po potvrzení cenové nabídky na jádrové vrtání nám už nic nebude bránit si zvolit termín (pokud už ho nebudeme mít v nabídce) a čas, kdy přijedeme na realizaci zakázky.


Realizace zakázky

Po příjezdu je důležité upřesnit dané místo prostupu. Místo, kde se bude jádrové vrtání odehrávat mít z Vaší strany "nachystané".

Tzn. kolem prostupu je potřeba mít alespoň trochu místa na vykonávání práce, dále v blízkosti prostupu mít přívod vody a elektřiny, na kterém bude minimálně 16A jistič.

Pokud přístup k vodě a elektřině není, použijeme vlastní prostředky k zajištění.

V daném místě prostupu, si ukotvíme stroj k následnému jádrovému vrtání. Ukotvení stroje provedeme různými způsoby dle toho, kde a jaký materiál budeme vrtat.

Při samotném jádrovém vrtání je potřeba chladit jak stroj, tak vrtací korunku. K tomu potřebujeme již zmiňovaný přívod vody. Voda vyvěrá z povrchu, který vrtáme od vrtací korunky. Pokud není voda žádoucí a musí se zachytávat, používáme různé metody k zachycení vody.


Ukončení realizace

Po dokončení prostupu vytáhneme vyvrtané jádro (které je majetkem zákazníka), odděláme zakotvený stroj a tzv. co jsme si přivezli, to si i odvezeme.

Potom už zbývá se jen rozloučit…